تایلند

بانگکوک پایتخت تایلند

گرند پالاس یا مجموعه کاخ پادشاهاهان تایلند

گرند پالاس که محل زندگی پادشاهان تایلند در قرن ۱۸ و تا اواسط قرن ۲۰ بوده است از محل هایی است که توریست های زیادی در سفر به تایلند به آن می روند.تایلند

معبد بودای لمیده تایلند

این معبد که ترکیبی از علوم پزشکی گذشته ی تایلند و تاریخ ان است در ان اموزش مدیتیشن و ماساژ های مختلف به افراد داده می شود.

بازار روی اب در بانگکوک

در این بازار که محلی ها محصولات خود را می فروشند شما برای دیدن انها باید صبح زود به این محل بروید که محصولات انها اعم از میوه ها و محصولات خوردنی دیگر شان است.

سافاری ورد

سافاری ورد و یا دنیای سفر محلی است که به دو بخش تقسیم شده که در واقع یک باغ وحش است که بخش اول ان از حیوانات وحشی تشکیل شده است که شما باید با وسیله ی نقلیه از آنجا دیدن کنید و بخش دوم دریاچه ای است که موجودات ابزی زیادی در ان وجود دارند.

شهر تاریخی ایوتایا

این شهر که در قدیم پایتخت تایلند بوده الان به مخروبه تبدیل شده ولی هنوز چند معبد در ان وجود دارد که دیدنشان خالی از لطف نیست

پاتایا

مینی سیام

محلی است که از ساختمان ها و بنا های تاریخی شهر ها و کشور های مختلف در آن گرداوری شده است با این تفاوت گه سایز این بنا ها بسیار کوچک ات که البته تخت جمشید نیز یکی از این بنا ها می باشد.

جزیره ی مرجانی

جزیره ی مرجانی به دلیل شفاف بودن بیش از حدش که مسافران می توانند کف ان را ببینند معروف شده است همچنین مسافران  می توانند با گرفتن یک قایق شفاف که کف ان نیز شفاف است از دیدن کف دریاچه لذت ببرند.

موزه ی ریپلی

این موزه که در رویال پالاس قرار دارد محل بسیاری از وسایل عجیب و غریب گرداوری شده از گوشه و کنار دنیا است همچنین سرگرمی های بسیار زیادی در این محل وجود دارد که باعث به وجود امدن رعب و وحشت در شما می شود.

دنیای زیر آب تایلند

اکواریومی که در پاتایا قرار دارد و معروف ترین اکواریوم اسیا به شمار می رود دلیلش هم این است که بزرگ ترین و مجهز ترین اکواریوم است.

پارک پاتایا

پارک پاتایا که از محل های تفریحی پاتایا به شمار می رود و دارای پارک ابی نیز می باید محل بسیار مناسبی برای تفریح و استراحت می باشد که شما و عزیزانتان می توانید دز انجا لذت ببرید.

جهت آشنایی با سایر کشورها و شهرهای زیبای جهان کلیک کنید