معرفی کشور مالزی

مکان های دیدنی مالزی

اگر هدف شما از سفر به مالزی استراحت کردن و لذت بردن از مناظر اطرافتان است اقامت در جزایر پرهانتیان میتواند یکی از خاطره ساز ترین سفرهای شما بشود،
درخت های نخل زیبا و سرسبز، ساحل ارامش بخش و اقیانوس شفاف اطراف جزیره همه ساله تعداد زیادی توریست را به خود جذب می کند.

کشور مالزی که از جزیره های متعـــددی تشکیل شده است از مهم ترین مناطـــــق برای علاقه مندان به غواصــــی به شمار می رود.

طبیعت زیبای این کشور مکانهای متعددی را برای گردشگران علاقه‌مند به طبیعت ارائه می‌کند، جنگل ملی کوالالامپور یکی از قدیمی ترین جنگل های جهان به شمار می رود.

مجموعه هتل ها و رستوران ها یکی دیگر از جاذبه های گردشگری در این کشور می باشد.

بزرگ ترین باغ پرنده ی روباز دنیا نیز در مالزی قرار دارد.

از معروف ترین مکان های دیدنی مالزی می توان به جزایر لنکاوی اشاره کرد که یکی از پر رفت و امد ترین مناطق توریستی به شمار می رود.

 

جاذبه های توریستی کوالالامپور

 

پایتخت مالزی، کوالالامپور، ترکیبی از مدرنیته وسنت های غنی کشور مالزی را به نمایش می گذارد همچنین بزرگ ترین شهر مالزی نیز هست.

از مکان های دیدنی کوالالامپور می توان به برج های دو قلوی پتروناس که بلند ترین برج های دوقلوی جهان نیز هستند و مجسمه ی ایستاده ی هندو در کوالالامپور اشاره کرد که روزانه تعداد بازدید زیادی را داراست.

اگر علاقه به خرید دارید بوکیت بینتاگ می تواند مناسب باشد که دارای مرکز خرید های بزرگی است. همچنین این منطقه ای معروف برای سرگرمی است.

غذا های مالزیایی

به دلیل وجود فرهنگ ها و ملیت های مختلف غذاهای خوشمزه متنوعی را داراست.

جشن ها و فستیوال ها

این کشور دارای جشن ها و فستیوال های زیادی است که میتوان به روز استقلال، روز کارگر، جشن های اسلامی و جشن سال نو چینی که ۱۵ روز ادامه دارد و با جشن فانوس به پایان میرسید و جشن قایق اژدها و جشن میانه پاییز و جشن های سنتی چینی و کریسمس اشاره کرد.

جهت آشنایی با سایر کشورها و شهرهای زیبای جهان کلیک کنید